צריכה לעשות סדר ולהכניס את הכתיבה
לשגרת העבודה שלך?

אני מזמינה אותך להדרכה פרקטית, שלב אחר שלב, שתעזור לך ליצור שגרת כתיבה

כשהיום מתחיל ברשימת מטלות בלתי נגמרת, ממענה ללקוחות ועד לפיתוח מוצרים, מהנהלת החשבונות ועד לשיחות עם מתעניינים ולקוחות פוטנציאליים – ועוד לא דיברנו על הבית. הילדים, החוגים, הבנזוג ואולי גם נשימה קטנה לעצמך.

לא פלא שהכתיבה היא לא בדיוק בראש רשימת המטלות שלך. 

זה טבעי. זה מובן. זה צריך להשתנות. 

זה צריך להשתנות כי היום אנחנו מתקשרות עם הקהל שלנו בעיקר באמצעות מילים. על כתיבה מבוסס השיווק שלנו, כשאנחנו מדברות עם מתעניינים ולקוחות פוטנציאליים דרך המסך – דרך תקשורת שכולה מסרים כתובים. 

הכתיבה היא נקודת הפתיחה לשיווק אפקטיבי, יצירתי ומדויק – שבסופו יש גם תוצאות ורווחים.  

אני מזמינה אותך למיני-קורס מקוצר שיעזור לך לבסס את שגרת הכתיבה הקבועה שלך. 

הקורס כולל 6 מיילים ובהם הדרכות ליצירת שגרת עבודה מסודרת של כתיבה בעסק, פיתוח תוכנית התוכן החודשית שלך ועבודה נכונה במהלך שעות הכתיבה. 

פירוט המיילים:

1. יצירת סביבת הכתיבה

2. הגדרת מטרות אסטרטגיות

3. חיפוש השראה ורעיונות לכתיבה

4. יצירת שגרה דרך כלים כמותיים

5. תהליך העבודה 

6. יצירת תוכנית תוכן חודשית (כולל תוכנית להורדה). 

 

 

נעים להכיר

אני נועה ואני כותבת במחברות גדושות מאז שלמדתי לכתוב.

אחותי תמיד אומרת לי שהמצאתי לי מקצוע, כי איך זה יכול להיות שלקחתי את כל הדברים שחשובים לי – הביטוי האישי, הצורך לבטא החוצה רגשות, האהבה שלי למילה הכתובה (תולעת ספרים מגיל 6 בערך), האנושיות והחיבור לאנשים בכלל, והמחקר הבלתי נגמר שלי שעוסק בתהליכים יצירתיים ובסיפורים והכנסתי את הכל לבית אחד.

לקח לי המון זמן להרגיש שזה יכול לקרות. העסק שלי קיים שבע שנים ומאחורי עוד 15 שנה של כתיבה, עריכה וניהול תוכן, ממעריב ועד שנקר. כל תחנה כזו לימדה אותי המון וחיזקה בי את הדברים שלפיהם אני פועלת היום.

העסק שלי קיים שבע שנים ומאחורי עוד 15 שנה של כתיבה, עריכה וניהול תוכן, ממעריב ועד שנקר. כל תחנה כזו לימדה אותי המון וחיזקה בי את הדברים שלפיהם אני פועלת היום.

אני באמת מאמינה שכל אחת יכולה לכתוב. אני מאמינה שלפעמים צריך את הביטחון והאמונה בעצמנו להתחיל, וכדי לעשות את זה צריך לזהות את כל המוקשים בדרך, לעבור תהליך ולקבל כלים. אני עובדת כמעט אך ורק עם נשים כי אני מאמינה שלכל אחת יש סיפור שצריך לצאת החוצה וכתיבה נשית מרגשת אותי. אני מאמינה בשקיפות וכנות, בליצור קשרים עם הלקוחות שלי, הקולגות והשותפות שלי לדרך דרך המילה הכתובה, בלשקף מצב קיים ולא תמיד מושלם.

אני מאמינה שכל אחת היא אחרת, ולכל אחת תהליך פרטי משלה עם הכתיבה. 

ואין נוסחאות, יש כלים שכל אחת יכולה לקחת ולהשמיש לעצמה.

 

תפריט נגישות