כל יצירה, או אפילו פרויקט מקצועי, מתחילים ברעיון. בצורך לתת ערך ולהשפיע. תהליך כתיבה ויצירה של קורס או סדנה, הרצאה, פיתוח גישה מקצועית, אתר חדש, בלוג משלך או תערוכת אמנות אינו שונה בעיניי מכל תהליך כתיבה אחר ודורש עומק ועבודה על שפה ייחודית, כנה ומושכת. 

נתחיל מה"למה"

התהליך לוקח אותך יד ביד אל תוך המסע היצירתי שלך, מאפשר לך להתמסר לרעיון, לכתיבתו ולפיתוח שלו באופן עמוק – דרך פתרון מהיר ושיח מול כל פלונטר שמגיע. יחד, אנחנו יוצרות תוכנית פעולה ברורה וצועדות אל תוך יצירת מוצר הידע הזה שבא לך ליצור. זהו פשוט תהליך שמעניק לך תמיכה מבחוץ ועם מבט פנימה בזמן שאת יוצרת מהבטן.  

בתהליך האישי אנחנו בוחנות ביחד את  הרעיון או המטרה, מתכננות יחד את תוכנית העבודה, מתעמקות במהות ובתוכן המוצר כדי שייצג אותך ואת הקול האמיתי שלך, כותבות ומייצרות את התוכן.  

הליווי פועל בשני מישורים:

המישור הפרקטי שבו אנחנו הולכות צעד אחר צעד לעבר המטרה הגדולה, דרך מטרות וצעדים קטנים. אני מסייעת לך לאורך הדרך, לבנות תוכנית פעולה, להגדיר מה צריך לעשות, לעבור בין שלבי היצירה בתחושה שאת לא לבד שם. 

המישור הרגשי שבו אנחנו מתייחסות לכל הדברים שצצים במהלך התהליך היצירתי – מבניית השגרה הנכונה שבה אפשר ליצור משהו חדש ועד לחששות, לפחדים ולכל הקולות שצצים בדרך ומספרים לנו סיפור שצריך להתבונן עליו כדי לעבור לשלב הבא. 

תוצרים יצירתיים שליוויתי משלב הרעיון ועד שלב ההוצאה לאור: כתיבת ספרי עיון, כתיבת ספרי ילדים, פיתוח סדנאות, בניית קורסים המבוססים על גישה אישית ומקצועית, כתיבת אוטוביוגרפיה, כתיבת הסיפור האישי לצורך ריפוי והתפתחות, פיתוח וכתיבת גישה מקצועית כבסיס לעשייה ולשיווק, פיתוח אסטרטגייה אישית בתוך העסק, פיתוח בלוג אישי, כתיבת אתר מקצועי ואישי ועוד.

נמשיך מ"איך"

ליווי מלא לאורך כל הפרויקט

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהן המטרות שלנו בתהליך המשותף – איזה חלום או רעיון דורשים פיתוח והקשבה. אנחנו בונות תוכנית עבודה מסודרת ויוצאות לדרך. 

במהלך התהליך אנחנו בקשר כמעט יומיומי. אני מספקת לך תמיכה בתהליך, בכל שלב שבו את נמצאת וזמינה עבורך לפתרון פלונטרים, למשלוח וקבלת פידבק על התוצרים שבדרך ולכל דבר אחר שכרוך בתוך תהליך היצירה. אני מסייעת בבניית מערכי המוצר, כתיבה ועריכת התכנים עד לתוצר הסופי, כולל כתיבת מצגות וחומרים נלווים בהתאם למוצר. 

לצד הליווי הקבוע והמתמשך, המתבצע לרוב דרך המייל, אנחנו נפגשות (בחסות הזום) לשתי פגישות קבועות בחודש המספקות לנו עוגן בדרך. 

ה"מה" החשוב

פגישות הכוונה, ייעוץ ועבודה - חד פעמיות או תוך כדי תנועה.

לצד התהליך המקיף הכולל ליווי לאורך כל פרויקט היצירה שלך, משלב הרעיון ועד להשקה החגיגית, אני מבינה את הצורך בעזרה גמישה. 

אני מלווה גם במסגרת פגישות עבודה, הכוונה וייעוץ על פי צורך. לפני הפגישה נדבר ואבין את מהות האתגר היצירתי. כך אגיע לפגישה מוכנה עם שאלות מכוונות, פתרונות ואפשרויות יצירתיות עבורך. 

במהלך הפגישה נעבוד יחד כדי לעקוף את המחסומים ולמצוא פתרונות פרקטיים ורגשיים, בהתאם לקושי . 

הפגישה מבחינתי היא פגישת עבודה לכל דבר והיא עוסקת בצעדים מהותיים שיקדמו אותך, מציאת פתרונות פרקטיים, סיעור מוחין מתקדם ושיח אימוני שמסייע ברמה המנטלית והרגשית מול כל החסמים הצצים במהלך תהליך יצירתי. כל הפגישות מתקיימות בזום. 

ה"מה" החשוב

עוד קצת על ה"איך" וגם על ה"כמה"

01

כל הפגישות שלנו מתקיימות ב-zoom (אבל תמיד שמחה לארח בגולן לימי כתיבה מרוכזים)

02

עלות פגישת ייעוץ חד פעמית בת שעה הינה 500 שקלים. ניתן לרכוש חבילת פגישות שתלווה את הפיתוח, הכתיבה ויצירת הפרויקט בעלות של 450 שקלים לפגישה (לחבילה של 10 פגישות). 

03

עלות הליווי המלא הינו 5700 שקלים + מע"מ – המחיר עבור ליווי מלא מהרעיון ועד לסיום התהליך, כולל פגישות קבועות או לפי צורך, "כיבוי שריפות", פיתוח רעיונות ועזרה בכתיבה, ניסוח ועריכת התוכן.

04

כמה זמן? משך העבודה על הפרויקט תלוי במשתנים רבים. ביניהם קצב הפיתוח והכתיבה, זמינות, הקף החומר או הסיפור ועוד. אני שם עד המילה האחרונה. 

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.