אימון וליווי לשחרור מחסמי כתיבה וביטוי לבעלות עסקים, יזמיות וחולמות שרוצות לכתוב יותר.

הרצון לכתוב, ליצור, להתבטא ולהשמיע קול טבוע בכל אחת ואחת מאיתנו, ברזולוציות וביטויים שונים. לא פעם, אנחנו נושאות איתנו "פצע יצירתי" שמונע מאיתנו להגשים את השאיפות והמטרות שלנו. כמאמנת תהליכי כתיבה ויצירה (creativity and Writing Coach) אני רואה בעבודה עם ומול חסמי הכתיבה והיצירה חלק מהותי מההתפתחות האישית והמקצועי שלנו. מבלי להתייחס לחסמים אלו, אנחנו חשופות לחיים של שיפוט ואכזבה, ללא תחושת הגשמה אמיתית. 

התמודדות עם חסמי כתיבה, יצירה וביטוי קשה במיוחד עבור בעלות עסקים, יזמיות ויוצרות המנסות לצעוד קדימה, רואות מולן חלום או מטרה אבל נעצרות. זהו מסע שמעלה רגשות לא פשוטים של שיפוט, ביקורת ואשמה. 

בתהליך ליווי אינטימי, רגיש וקשוב לקצב של כל אחת ואחת, אני מסייעת בפרימת חסמי הכתיבה והיצירה. מהנקודה בה אנחנו מסיטות מעט את הערפל ומבינות מהיכן מגיעים החסמים והפחדים ועד ליצירת התנועה קדימה – יצירתית ומרגשת, אל המטרה. 

איך מתבצע הליווי? 

הליווי מתקיים במסגרת של פגישות קבועות ביניהן אני שולחת אותך למטלות כתיבה ויצירה שונות. יחד, אנחנו נעזרות בכתיבה ויצירה תוך כדי תנועה וכך מפגישות מחדש את הראש, הבטן והלב עם שמחת הביטוי הטבעית כל כך. 

אנחנו בוחנות, שואלות וחוקרות את חסמי הכתיבה והביטוי, מבינות לעומק מהיכן הם מגיעים ומוצאות את הדרכים לעבוד, ליצור ולהגשים תוך הבנה והתמודדות עם החסמים והחששות. בפגישות אנחנו מדברות, מעלות את הנושאים הרלוונטיים לשיח ויוצרות תוכנית פעולה להמשך, בעבודה על הטקסטים אנחנו מתקדמות הלכה למעשה בתהליכי הכתיבה שלך ויוצרות סיטואציה בה התוצאות כבר מתגלמות מולנו. 

הליווי מתבצע במסגרת תהליכית:

ליווי במסגרת של פגישה אחת לפי הצורך – בעלות של 450 שקלים + מע"מ לפגישה (פלוס מענה במייל למשך שבוע לאחר הפגישה). 

חבילה של חמש פגישות בעלות של 1750 שקלים + מע"מ הכוללת פגישה קבועה אחת לשבוע/שבועיים בהתאם לקצב הרצוי וליווי בין הפגישות במתן תרגילים והנחיות להתנעת תהליך יצירה וכתיבה. 

מה זה אומר תהליך יצירה וכתיבה?
נוכל לבחור מטרה ברורה ומוגדרת או מספר מטרות קריאייטיביות שיהוו עוגן לשחרור מחסמי הכתיבה, למשל: פרסום תכנים ברשתות החברתיות תוך כדי תנועה, עבודה על פיתוח וכתיבת פרויקט יצירתי וכדומה. 

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.