סיפור חיים, ממואר, אוטוביוגרפיה

כשאת כותבת בעצמך את לא רק אמיצה, את שוברת תקרת זכוכית עצומה – ומאמצת לעצמך כלי לחיים – את ההזדמנות לספר, להתפתח, לחלום ולצמוח – ולצאת לאור. בתהליך ליווי אישי המותאם לקצב, לאנרגיה ולדרישות הסיפור האישי שלך, אנחנו יוצרות את ה"ממואר" – ספר זכרונות חייך, מתמקדות בכתיבת האוטוביוגרפיה שלך או בסיפור אחד מתוך הפאזל של חייך שממנו למדת, התפתחת ומתחשק לך להעביר אותו הלאה. 

נתחיל מה"למה"

ההתמודדות האמיתית עם מי שאנחנו ומה שאנחנו סוחבות איתנו בתוך תיבות הרגש, מפחדים ועד דפוסים ואמונות מגבילות, מתחילה מלהבין את הסיפור שלנו.

וכן, זה דורש בטחון, תרגול ואימון של שרירי הכתיבה להעז להתיישב מול רגעים, סיטואציות מטלטלות שנחקקו בזיכרון, זכרונות ילדות ומפגשים עם אנשים ומקומות בחיים – להעלות אותם אל הכתב במילים שלך.

אני מלווה אותך בכל שלבי הכתיבה, תומכת בך ברגעים בהם הזכרונות מציפים ועוצרים את הכתיבה ומסייעת לך להשלים את המשימה. 

הליווי מותאם לכל אחת באופן אישי וכולל פגישות לבניית התהליך, תמיכה לאורך הכתיבה, פגישות עוגן שמסייעות להחזיק את מסגרת הכתיבה, פתרון פלונטרים ושאלות שעולות בדרך. מרבית הנשים שאני מלווה בדרך זו בוחרות גם בעריכה סופית של הממואר או הספר האוטוביוגרפי שלהן, על מנת שיוכלו לשתף אותו עם העולם.  

אני עובדת עם נשים בכל רחבי הארץ והעולם (מאוסטרליה, ארצות הברית, קוסטה ריקה ועד לונדון, אינגלנד). 

נמשיך מ"איך"

ליווי מלא לאורך כל הפרויקט

מתחילות בהכרות, ממשיכות לגיבוש התמה והרעיון ופוסעות אל הכתיבה יחד. במהלך התהליך אנחנו בקשר קבוע. אני מספקת לך תמיכה בכל שלב שבו את נמצאת וזמינה עבורך לפתרון פלונטרים, למשלוח וקבלת פידבק על הטקסטים ולכל דבר אחר שכרוך בתוך תהליך היצירה. אני מסייעת בבניית מערכי המוצר, כתיבה ועריכת התכנים עד לתוצר הסופי, כולל כתיבת מצגות וחומרים נלווים בהתאם למוצר. 

ה"מה" החשוב

פגישות הכוונה, ייעוץ ועבודה

עבור מי שזקוקה ליד מכוונת באופן גמיש ובהקשבה לצרכים המתעוררים תוך כדי כתיבת הספר, אני מציעה פגישות עבודה, הכוונה וייעוץ על פי צורך – בהתייחסות לתהליך הכתיבה בכל רמותיו.אגיע לפגישה מוכנה עם שאלות מכוונות, פתרונות ואפשרויות יצירתיות עבורך. במהלך הפגישה נעבוד יחד כדי לעקוף את המחסומים ולמצוא פתרונות שיקדמו אותך לשלב הבאה בכתיבת הספר.  

ה"מה" החשוב

עוד קצת על ה"איך" וגם על ה"כמה"

01

כל הפגישות שלנו מתקיימות ב-zoom (אבל תמיד שמחה לארח בגולן לימי כתיבה מרוכזים)

02

עלות פגישת ייעוץ חד פעמית בת שעה הינה 500 שקלים. ניתן לרכוש "בנק פגישות" בעלות נמוכה יותר – 10 פגישות שמלוות את תהליך הכתיבה בעלות של 4500 שקלים לכל החבילה. 

03

עלות התהליך המקיף – משלב הרעיון ועד לסיום כתיבת הספר- מחושבת על פי הצעת מחיר אישית הניתנת לאחר שיחת הכרות והבנת הצרכים בתוך התהליך. 

04

כמה זמן? משך תהליך כתיבת הספר תלוי במשתנים כמו קצב הכתיבה, זמינות, הקף החומר או הסיפור ועוד. אני שם עד המילה האחרונה. 

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.