כותבות אודות ביחד

צעד רביעי - אז מה בעצם את עושה?

הנחיות - צעד רביעי

אז מה את עושה כל היום? או במילים אחרות, איך כל מה שכתבת עד עכשיו עוזר ללקוחות שלך? זה הזמן לכתוב על השירותים והמוצרים שלך ועל העשייה היומיומית שחשוב שיכירו. 

זה המקום להפעיל שוב את חוש הקהל ולהבין איך את יכולה להעביר אליו את סיפור העשייה שלך בצורה הכי מדויקת עבורו. 

האם הוא צריך שתפרטי לו בכמה משפטים "קרים" את השירותים שלך – "היום, אני מתמקדת ב…ועוזרת ל…" 

ואולי דווקא חשוב לו שתתארי את העשייה שלך בצורה חופשית יותר ותשלבי בה את הנגיעות הקטנות של ההומור, הרגש או התובנות שנאספו מכל הדרך הזו שעברת. 

באודות שלי כתבתי: 

אני מסייעת לנשים עצמאיות, בעלות עסק, לספר את הסיפור שלהן ושל העשייה שמאחוריה הן עומדות לקהל שלהן – בכל המקומות שבהם אנחנו צריכות להיות היום.

אני מבינה שכל אחת פוגשת סיפור ומילה כתובה במקום אחר.

כל אחת פוגשת שיווק בנקודה אחרת בעסק, ומתייחסת אליו אחרת.

כשהכתיבה והשיווק מתחברים, יש עבודה שצריכה להיעשות, כדי שזה יהיה נעים, אפקטיבי ונכון לנו.

אני עושה זאת באמצעות שני כובעים שאני מניחה על ראשי, בכל יום בבחירה מחודשת.

בכובע אחד, אני מדריכה ומלווה נשים עצמאיות, יזמיות נפלאות, בכתיבת הסיפור שלהן ובחיבורו לשיווק העסק. אני עושה זאת באמצעות קבוצות כתיבה קטנות שנפגשות ללמוד כתיבה ושיווק ולכתוב. זה קורה גם בסדנאות שאני עורכת מדי פעם וכמובן – באמצעות מפגשים אישיים ותהליכי ליווי מרתקים.

אני זוכה לפגוש נשים עצמאיות – יוצרות ויזמיות ומסייעת להן לפרום קשרים. אותם קשרים שמונעים מאתנו לכתוב באופן קבוע ולפרסם יותר.

כאן באתר תמצאי סיפורים משלי שיעזרו לך למצוא את אלו שלך, מאמרים וכלים, קורסים והרצאות – שכולם כתיבה. תוכלי לקחת השראה, לקבל את חיבוק הבטחון ולהתחיל.

בכובע השני שלי אני חוזרת למחברת. אני כותבת ועורכת תוכן, מנהלת את מערך התוכן עבור עצמאיות שרוצות לכתוב, אבל צריכות מישהו לצדן שייקח את המחשבות, הסיפורים והרעיונות ויעבד אותם למסרים. אני מלווה נשים שרוצות לכתוב על עצמן באתר שלהן, ברשתות החברתיות, בספרים ובמוצרי תוכן, להעביר ידע וערך הלאה, להתקדם ולהתפתח.

כשפירטתי כך את השירותים שלי, שילבתי בתוכם את הערכים החשובים לי. כתבתי "בין השורות" את האג'נדה שלי שלפיה כל אחת יכולה לכתוב, או לפחות לנסות לכתוב, אם היא תקבל את הכלים הנכונים והמתאימים לה.

דיברתי גם על התחושות היומיומיות שמציפות אותי, גם תוך כדי פעילות כמו זו שאנחנו עוברות יחד עכשיו, של סיפוק אדיר מכל צעד שכל אחת עושה. זה באמת ככה, זה באמת הכוח המניע אותי ביומיום. 

זה הזמן לחשוב על הדברים הבאים: 

  1. איך את משלבת בתוך תיאור השירותים שלך את הנימה האישית שלך – הערכים המניעים אותך, האג'נדה שלך, איך היא באה לידי ביטוי בתוך התיאור הפשוט של "מה את עושה כל היום?" 
  2. איך את מחברת בצורה זורמת בין החלקים הקודמים – מה שהיה עד כה לחלק החשוב הזה – של מה שאת עושה היום.

מחכה לראות כיצד החלק השלישי של האודות מתגבש אצלך ואני כאן (ובעיקר בקבוצה) לכל שאלה, שיתוף ופידבק. 

בהצלחה!

נועה

שימי לב: בקבוצה מחכים לך פוסטים רלוונטיים לשיתוף בתהליך ולמידע נוסף בדרך לכתיבת האודות. הם מסודרים ביחידות לימוד (Units) ובעלי כותרת המתחברת לחלקי הקורס השונים, כדי לאפשר לך להתקדם בקצב שלך ולחזור אליהם מתי שתצטרכי. את מוזמנת להגיב עליהם בכל עת ואתייחס בשמחה. .

תפריט נגישות