אחת השאלות שמלוות אותנו בכתיבת תוכן בעסק היא השאלה למי בעצם אנחנו כותבות. כן, זה יכול להישמע טכני. וכן, בהחלט עולה השאלה מה קורה ומי קורא אותנו כשאנחנו פשוט כותבות את מה שיש לנו בלב, בבטן ובראש. 

הניסיון האישי שלי כבעלת עסק וכמי שמלווה בכתיבת תוכן עסקים רבים, הוביל אותי להבנה שדווקא השאלה הטכנית הזו, של פילוח הקהל שלנו, עוזרת לנו לכתוב יותר בבטחון, להוציא את הסיפורים, המהות שלנו, תחושת השליחות והידע שצברנו החוצה ביצירתיות ובאומץ, לכתוב אותנטי ויצירתי על העסק ועל העשייה שלנו. 

בהרצאה ממוקדת בת שעה, אני מתארת את תהליך ההכרות העמוק עם קהילת הקוראים שלנו – ממנה בסופו של דבר יגיעו גם לקוחות ומתעניינים. איך יוצרים קהילה שמתחברת לתכנים שלנו? איך לומדים להכיר עוד ועוד את האנשים שקוראים אותנו ואיך לבנות את הדמות האותנטית ביותר שבהשראתה נוכל לכתוב בכל פעם מחדש לקהל שלנו. 

 

עוד קצת ממני

הצטרפי לקורס שלי והתחילי לכתוב

הקורס האינטרנטי "מתחילות לכתוב" יסייע לך לבנות את התשתית לכתיבה שיווקית אפקטיבית, אישית ואותנטית בעסק ובעשייה שלך. הקורס מספק את הכלים ועושה סדר במושג הזה שנקרא "כתיבה שיווקית".

קבלי ממני ניצוץ קבוע של השראה

38 שבועות של השראה הוא פרויקט שכולו רעיונות קטנים לכתיבה עלינו ועל העסק. בכל שבוע יגיע אלייך מייל אישי ממני ובו אני משתפת בסיפור קטן, בתובנה וברעיון לכתיבה. לפרויקט נרשמו עד כה 640 נשים שכותבות במרץ