אימון תהליכים יצירתיים - אימון ליוצרים, אמנים ויזמים יצירתיים

תהליך אימון אחת על אחת, יד ביד - מספר ועד לקורס. מיצירת מתודה מקצועית, פיתוח עסק יצירתי ועד לתערוכה.

הרצון ליצור משהו משלך – לעשות אמנות, לכתוב, ליזום, להתבטא ולהשמיע קול טבוע בכל אחת ואחד מאיתנו, ברזולוציות וביטויים שונים.

לא פעם, אנחנו נושאות ונושאים איתנו "פצעים ושריטות יצירתיות" שמונעים מאיתנו להגשים את השאיפות והמטרות שלנו. העבודה בסטודיו או מול המחשב יכולה להרגיש בודדה ולהציף את כל החסמים, האמונות שאנחנו סוחבות ווסוחבים איתנו על הגב (והן ממש לא שלנו) ואת הקולות המקטינים והמגבילים (גם הם, בדרך כלל, לא שלנו). 

כמאמנת תהליכי כתיבה ויצירה (creativity and Writing Coach) אני רואה בעבודה עם ומול חסמי הכתיבה והיצירה חלק מהותי מההתפתחות האישית והמקצועי שלנו. מבלי להתייחס לחסמים אלו, אנחנו חשופים לחיים של שיפוט ואכזבה, ללא תחושת הגשמה אמיתית. 

התמודדות עם חסמי יצירה, כתיבה וביטוי פוגשת לא רק אמנים, כותבים ויוצרים גם בעלות ובעלי עסקים, יזמיות ויזמים המנסים לצעוד קדימה, רואים מולן חלום או מטרה אבל נעצרים. זהו מסע שמעלה רגשות לא פשוטים של שיפוט, ביקורת ואשמה. 

בתהליך אימון אינטימי, רגיש וקשוב לקצב של כל אחת ואחד, אני מסייעת בפרימת חסמי הביטוי והיצירה. מהנקודה בה אנחנו מסיטים מעט את הערפל ומבינים מהיכן מגיעים החסמים והפחדים ועד ליצירת התנועה קדימה – יצירתית ומרגשת, אל המטרה.

איך מתבצע אימון תהליך יצירתי? 

בתחילת התהליך אנחנו מגדירות ומגדירים מטרה ברורה או מספר מטרות קריאייטיביות שיהוו עוגן לעבודה שלנו. למשל: סיום כתיבת ספר, יצירת תמה ועבודה על תערוכה, פיתוח האסטרטגיה היצירתית בעסק, כתיבת מתודה מקצועית, כתיבת מערכי שיעור לקורס משלך ועוד.

הליווי מתקיים במסגרת של פגישות אימון קבועות ביניהן אני שולחת אותך למטלות כתיבה ויצירה שונות. יחד, אנחנו נעזרות ונעזרים בכתיבה ויצירה תוך כדי תנועה וכך מפגישות מחדש את הראש, הבטן והלב עם שמחת הביטוי הטבעית כל כך. 

אנחנו עובדות על שני צירים מקבילים:

הציר הפרקטי: במהלכו אני איתך בתוך תהליך היצירה שהגדרנו, שלב אחר שלב לתוך העבודה המובילה להשגת המטרה.

הציר הרגשי: אנחנו נפגשות יחד, כל הזמן, עם החסמים, הקולות המגבילים והחומות המפרידות בינך ובין השגת המטרה. אלו מגיעים באופן טבעי כחלק מהתהליך.

בפגישות אנחנו מדברות, מעלות את הנושאים הרלוונטיים לשיח ויוצרות תוכנית פעולה להמשך, עד להגשמת המטרה. 

 

הפגישות שלנו נערכות בזום או פנים מול פנים. ניתן להיפגש בקליניקה שלי באזור חדרה-בנימינה. 

*כל תהליכי הליווי כוללים עבודה בין לבין פגישות העוגן וליווי מלא של תהליך הכתיבה Ongoing. כולל מענה למיילים, התייחסות והכוונה מול טקסטים וליווי בפתרון דילמות המופיעות תוך כדי התקדמות הפרויקט.

ליווי פרויקטלי – מתחילת הפרויקט ועד סופו – מתאים ליוצרים הכותבים ספר, תזה, מפתחים קורס או סדנה, יוצרים מתודה מקצועית ועסקית, מבססים עסק חדש, תערוכה או כל פרויקט יצירתי ארוך טווח. 

הליווי נפרש על פני כלל הפרויקט, משלב הרעיון ועד להפקתו/יציאה לאור. כולל פגישות קבועות, ליווי בין לבין ומענה לכל צרכי התהליך היצירתי. עלות הליווי הפרויקטלי נקבעת לפי אופי הפרויקט, משך הפרויקט, מהותו ומורכבותו ולכן ניתנת הצעת מחיר אישית לאחר שיחה מקדימה. 

ליווי קצר מועד – במסגרת של 5 פגישות + ליווי בין לבין באמצעות מייל – בעלות של 3600 שקלים.

התשלום כרטיסיות מתבצע מראש וניתן לחלקו לתשלומים. 

פגישת פוקוס חד פעמית – בעלות של 680 שקלים (ליווי זה כולל גם מענה במייל במשך שבועיים לאחר הפגישה, למתן הכוונות ופידבק בהתאם למשימות שניתנו). 

תמיד זה מתחיל בשיחת הכרות. רק לכתוב לי כאן ונקבע זמן להכיר.