אימון תהליכים יצירתיים - ליווי יזמיות ויזמים, יוצרות ויוצרים ואנשי רעיונות וחלומות

הרצון ליצור משהו משלך – לפתח את העסק, להוביל מיזם חדש, לפתח קורס או סדנה, ליצור ולעשות אמנות וכמובן לכתוב, כל אלו הם ביטויים שונים של משהו כל כך בסיסי – הרצון להשמיע את הקול שלנו בעולם. 

כמאמנת תהליכי כתיבה ויצירה (creativity and Writing Coach) אני מלווה כבר שנים יזמיות ויזמים, יוצרות ויוצרים ואנשי רעיונות וחלומות, בתהליכי פיתוח הדורשים יצירתיות, נחישות ומסגרת עבודה. 

לצד ליווי פיתוח הרעיון, חקירתו ויצירת הצעדים הראשונים למימוש שלו, אי אפשר להתקדם בתוך תהליך כזה בלי להתמודד עם החסמים, החששות וקולות הביקורת שמגיעים בדרך. הם מופיעים באופן טבעי. בעלות ובעלי עסקים, יזמיות ויזמים המנסים לצעוד קדימה, רואים מולן חלום או מטרה אבל נעצרים. זהו מסע שמעלה רגשות לא פשוטים של שיפוט, ביקורת ואשמה. 

בתהליך אימון בהתאמה אישית ובהקשבה לאופי הפרויקט והאדם שמולי, אני מסייעת לפתח, להתקדם, לעשות צעדים אבל גם לפרום את חסמי הביטוי והיצירה. 

איך מתבצע אימון תהליך יצירתי? 

בתחילת התהליך אנחנו מגדירות ומגדירים מטרה ברורה או מספר מטרות קריאייטיביות שיהוו עוגן לעבודה שלנו. למשל: פיתוח מוצר יצירתי בעסק, סיום כתיבת ספר, יצירת תמה ועבודה על תערוכה, פיתוח האסטרטגיה היצירתית בעסק, כתיבת מתודה מקצועית, כתיבת מערכי שיעור לקורס משלך ועוד.

הליווי מתקיים במסגרת של פגישות אימון קבועות ביניהן אני שולחת אותך למטלות כתיבה ויצירה שונות. יחד, אנחנו נעזרות ונעזרים בכתיבה ויצירה תוך כדי תנועה וכך מפגישות מחדש את הראש, הבטן והלב עם שמחת הביטוי הטבעית כל כך. 

אנחנו עובדים על שני צירים מקבילים:

הציר הפרקטי: במהלכו אני איתך בתוך תהליך היצירה שהגדרנו, שלב אחר שלב לתוך העבודה המובילה להשגת המטרה.

הציר הרגשי: אנחנו נפגשות יחד, כל הזמן, עם החסמים, הקולות המגבילים והחומות המפרידות בינך ובין השגת המטרה. אלו מגיעים באופן טבעי כחלק מהתהליך.

בפגישות אנחנו מדברות, מעלות את הנושאים הרלוונטיים לשיח ויוצרות תוכנית פעולה להמשך, עד להגשמת המטרה. 

איזו מסגרת תתאים לך?

ליווי פרויקטלי - לטווח ארוך

ליווי פרויקטלי – מתחילת הפרויקט ועד סופו – מתאים ליוצרים הכותבים ספר, תזה, מפתחים קורס או סדנה, יוצרים מתודה מקצועית ועסקית, מבססים עסק חדש, תערוכה או כל פרויקט יצירתי ארוך טווח. 

הליווי נפרש על פני כלל הפרויקט, משלב הרעיון ועד להפקתו/יציאה לאור. כולל פגישות קבועות, ליווי בין לבין ומענה לכל צרכי התהליך היצירתי. 

עלות הליווי הפרויקטלי נקבעת לפי אופי הפרויקט, משך הפרויקט, מהותו ומורכבותו ולכן ניתנת הצעת מחיר אישית לאחר שיחה מקדימה. 

ליווי פרויקט קצר מועד

ליווי  מתחילת הפרויקט ועד סופו במסגרת של פגישות מסודרות, הנקבעות בטווח זמן קצר (בהתאם לדדליין וללו"ז שלך). תהליך אימון זה מתאים ליזמים, יזמיות, יוצרים ויוצרות הזקוקים ליד ביד במסגרת פרויקט קצר כמו פיתוח סדנה, קורס או מוצר אחר. 

הליווי נפרש על פני חמש פגישות בנות שעה וחצי וכולל ליווי בין לבין באמצעות המייל. בפגישה הראשונה ניצור תוכנית עבודה מסודרת למימוש הרעיון והפיכתו לתוצר. הליווי כולל התייחסות ומענה בין הפגישות באופן שוטף. 

ההשקעה שלך בליווי זה הינה 3200 שקלים.

פגישת פוקוס חד פעמית

פגישה חד פעמית המאפשרת בדיקת היתכנות, יצירת תוכנית פעולה למימוש הרעיון שלך ויצירת בהירות לפני שיוצאים לדרך.  

בפגישה אעזור לך להבין את הרעיון הגולמי, לפתח אותו באופן שיוצר בהירות, נדון בחסמים היכולים לעלות תוך כדי העבודה וניצור תוכנית עבודה מסודרת למימוש הרעיון. בין הנושאים שנוכל לעסוק בהם: יצירת שגרת עבודה, התמודדות עם חסמים, בריינסטורמינג על הרעיון ובניית תוכנית העבודה.  

הפגישה הינה פגישה בת שעתיים ועלותה 820 שקלים. 

תמיד זה מתחיל בשיחת הכרות. רק לכתוב לי כאן ונקבע זמן להכיר.