כשהייתי קטנה רציתי להיות מעצבת אופנה.

רציתי ללמוד בשנקר. אגיע לשם אחר כך כמנהלת התוכן וזו תהיה סגירת מעגל נפלאה, כשאזכה לשבת בתצוגת הגמר ולראות מעצבים נולדים. כל מה שנותר לי הוא להתעדכן תמיד, להתעניין בלי סוף, לחלום על ראיון עם אנה וינטור או עמנואל אלט.

אחר כך, רציתי להיות מדריכת טיולים.

חשבתי שאוכל לגלות את המקומות הסודיים שמחביאות לונדון, פריז ושטוקהולם, על הדרך התאהבתי בפראג, גם באמסטרדם. כשנחתתי, גיליתי שיש לנו ארץ נהדרת. עד כדי כך שהצפנתי לגולן כדי לחוות אותה במקום שבו כל עונה מביאה איתה גוון אחר.

לאורך כל הדרך אהבתי עיצוב ואופנה, מבית ועד בגד.

פעימות הלב שמתגלות כשמופיעה לה השמלה המושלמת בחנות הוינטאג' במדרחוב שליד הבית, בית מרגש שגורם לי לקנא, טומן בי השראה לעשות משהו אחר בבית הקטן שלי.

אוהבת לקרוא, להכיר, להתעניין – בכל הדברים היפים שממלאים את העולם הזה בצבעים נעימים לעין. במילים שמסתכנות להפוך לקלישאות, "וואו, מהמם!".

מדי יום אני שואפת ליצור תוכן בדיוק בתחומים האלו שגורמים לי לחייך. כדי להמשיך ולהנות ממה שאני עושה.

לא יכולה בלי לטייל – באתי משם. מהחלום הקטן הזה על מכנסי חאקי ותרמיל על הגב. לטייל ולהכיר את הארץ שלנו, את העולם שמסביב. דרך תחנות תיירותיות בהן צברתי ניסיון בעריכה וכתיבה של תכנים על הנושא, למדתי לשלב בין האהבה לטיולים ובין כתיבה עליהם.

אני לא מפסיקה ללמוד על עיצוב – אני קוראת מגזינים מכל רחבי העולם, עוקבת אחרי בלוגים, לוקחת קורסים וסדנאות, מכירה את המושגים הבסיסיים, מנסה ליישם בבית שלי. מתנסה בפרויקטים של עיצוב שלפעמים השתיקה יפה להם ולפעמים הם גורמים לי לגאווה.

מבחינתי אין דבר מרגש יותר מלהכיר אדם יוצר, מעצב, מספק לנו פריט יפה שהופך את החיים שלנו לקצת יותר שמחים. אני אוהבת להכיר אנשים יצירתיים, לחפור ולהעמיק ביצירות שלהם. בין אם מדובר בעיצוב לדירה חדשה או בתיק נפלא.

מקומי במטבח (לפעמים) – גם לאכול, אבל לא רק. למשל – לכתוב מתכונים, להתנסות בהם, לעבוד עליהם שלב אחר שלב עד שהם מנפיקים מנה טעימה. לצלם, לכתוב על זה, לתת לאחרים לטעום. אני אוהבת לכתוב על אוכל, לצלם אותו, לשחק איתו.

ותרבותית – גם אמנות, גם יצירה, גם כתיבה. אני אוהבת ללוות כותבים, יוצרים, אמנים, מעצבים.

בקיצור

מלמדת או מלווה, כותבת או עורכת, מנהלת את התוכן או פשוט עוזרת להיות שם – במקום שבו צריך להיות כדי להצליח בעסק. עושה את כל הדברים האלו תוך התמחות בתחומים האלו. ואפשר גם לשאול אותי על אחרים. מה לעשות, סקרנית.

אפשר לקרוא על כל הדברים שאני יכולה לעשות כדי לסייע לעסקים מהסוג המפורט כאן.

אפשר גם ליצור איתי קשר ואחזור אליך ממש בצ'יק