לפתור פלונטרים של כתיבה, ליצור תוכנית וסדר, להתנסות ולקבל פידבק. לכתוב קודם כל ביחד ואחר כך לבד.

כתיבה היא כלי בידיים שלך

זה לא רק הפוסט ההוא בפייסבוק או המאמר שאת מתכננת לכתוב בבלוג, אלו רק הצינורות להתחיל, לקבל השראה, להתנסות. בסוף, כתיבה היא כלי בידיים שלך, כמו נשימה פנימה והחוצה, קצת בשבילך באחד על אחד, עם המחשבות, התכנונים והבלגן בראש וקצת מול אחרים – מול הקהל שבא לקרוא אותך. 

לכל אחת יש את הסיפור האישי שלה עם הכתיבה – יש מי שחושבת שאין סיכוי שתכתוב, יש מי שרוצה לכתוב אבל לא בטוחה שהיא יכולה.

יש מי שפשוט צריכה את הרוח הגבית להתחיל ויש מי ששואלת את עצמה שאלות ספציפיות – איך לכתוב את המאמר ההוא או את הפוסטים שהיא רואה בעיניי רוחה בפייסבוק. 

בשעתיים ממוקדות בך ובמילים שלך – נפתור ביחד פלונטרים בכתיבה שלך, ניצור עבורך שגרת כתיבה התחלתית, נתכנן יחד ונחשוב על רעיונות, נגבש עבורך "כלי כתיבה" שיעזור לך להתחיל או נעבוד ביחד הלכה למעשה על הטקסטים הבוערים ממש עכשיו ומבקשים לצאת החוצה. 

סדנת הכתיבה האישית ממוקדת במטרה שלך – משחרור החסמים דרך יצירת אסטרטגיית תוכן ועד כתיבה אישית או שיווקית. מסדר בכל הרעיונות שבראש ועד לשגרת הכתיבה שתעזור לך למצוא את המילים לממש אותם. 

בסדנה אני משלבת כלים מעולמות הכתיבה האינטואיטיבית, תרגילי כתיבה, טכניקות שיווק באמצעות תוכן ובעיקר הקשבה לצרכים שלך. כדי שתכתבי. 


 

DSCF6988

איך תדעי אם הסדנה מתאימה לך?

 

אם את צריכה את הרוח הגבית להתחיל לכתוב – ומבקשת ליצור לעצמך עוגנים ברורים בדרך – זו הסדנה בשבילך.

אם את רוצה לעשות סדר ברעיונות ולהתחיל לכתוב אותם – דרך תרגילי כתיבה שנכתבים עבורך – זו הסדנה בשבילך.

אם את רוצה לקבל תשובות לשאלות הבוערות על תוכן והרגלי כתיבה בעסק ובכלל – זו הסדנה בשבילך. 

אם את רוצה לתרגל כתיבה, בלי שיפוט ובלי שיתוף החוצה – זו הסדנה בשבילך. 

אם את מבינה שכתיבה היא הבסיס האמיתי להתפתחות מקצועית ואישית – זו הסדנה בשבילך. 

איך אנחנו כותבות יחד?

אנחנו מתחילות בשיחה מקדימה קצרה שבה נבין ביחד מהם האתגרים שלך כשאת פותחת מחברת ורוצה לכתוב. מהן השאלות שעולות שם? האם יש חסמים שמפריעים לך? אילו סוגי טקסטים זקוקים לחיזוק ואולי בכלל נרצה להתנסות ולתרגל בחופשיות בלי הגדרות? 

אחרי שיחת ההכרות אנחנו קובעות זמן לסדנה שיכולה להתקיים לאורך שעתיים רצופות או בשני מפגשים נפרדים בני שעה, בהתאם למטרות שלפנינו. 

במהלך הסדנה אני משלבת תרגילי כתיבה יזומים המותאמים למטרות שלך, תרגילים לקחת הביתה, כלים שונים שיעזרו לך בהמשך הדרך ומעבר משותף על טקסטים שכתבת – כדי שנוכל יחד למצוא את האתגרים ולפתור אותם עבורך. 

עוד כמה דברים שחשוב שתדעי לפני שאנחנו נפגשות

  1. לפני כל סדנה נקבע זמן לשיחת הכרות קצרה בה נגדיר את מטרות הסדנה עבורך. 
  2. הליווי כולל תרגול כתיבה בבית ובלייב, הדרכה ומענה לשאלות, אימון בכתיבה ותכנון תוכן לפי הצורך. גם בריינסטורמינג לרעיונות נלקח בחשבון. 
  3. במידה והסדנה מפוצלת לשני מפגשים – ייתכן ואתן לך שיעורי בית 🙂
  4. התהליך אינו מתאים למי שמחפשת כותבת תוכן שתכתוב במקומה את כל התכנים באופן קבוע. הוא כן מתאים למי שרוצה לכתוב – גם לעצמה ולא רק לצרכי שיווק וקידום.  
  5. מהמפגשים תוכלי לצאת עם טקסטים מוכנים לשיתוף, שיעברו עריכה שלי בשיתוף איתך. 
  6. כל הפגישות אינטרנטיות ומתקיימות באמצעות תוכנת ZOOM. משך הסדנה הינו שעתיים.
  7. מחיר הסדנה: 600 שקלים + מע"מ (702 שקלים בסך הכל). התשלום יתבצע ממש לפני הסדנה, באמצעות כרטיס אשראי או ביט. תוכלי לחלק את התשלום ל-2 תשלומים.  

כתיבה היא כלי שמלווה אותך בכל הרגעים הטובים, המאתגרים, החשופים והמרגשים. אני כאן לעזור לך למצוא את נקודת ההתחלה ולגלות את המילים שלך - לעצמך ולכל מי שצריך להכיר אותך

מלאי כאן את הפרטים ואחזור אליך לקביעת שיחת הכרות

תפריט נגישות