"את ממש כמו דולה של מילים", כך אמרה לי יפעת, לקוחה יקרה, "תומכת כתיבה, כמו תומכת לידה".

אני מסייעת לך לכתוב תכנים לעסק, לדייק את אתר האינטרנט, לפצח רעיון יצירתי או ליצור את שגרת הכתיבה הקבועה שאת זקוקה לה. בתוך תהליך הליווי הזה, המתמשך לאורך שלושה חודשים, אני איתך בכל ענייני התוכן של העסק. 

זהו ליווי שמתאים ל:

*פיצוח רעיונות יצירתיים, בין אם מדובר בכתיבת פוסטים או עבודה על סדנה חדשה. 

*כתיבה ועריכה של תכנים לעסק, ביחד ולחוד, בהתאמה ליכולות ולרצונות שלך (לפעמים את כותבת, לפעמים אני, לפעמים אני עם משקפי העורכת. אצל כל אחת – אני מגבשת את הדרך האולטימטיבית עבורה). 

* דיוק תכנים, כתיבת מאמרים, סדנת כתיבה אישית לאתר וכו'. 

איך עובדת בפועל תוכנית הליווי האישית לבעלות עסקים?

אני איתך לאורך החודש, בהתאם למטרות הכתיבה שהגדרנו. בין אם מדובר בכתיבה לפלטפורמות המלוות אותך בעסק, פרויקט יצירתי או כתיבה לעצמך.

בפועל, התהליך כולל: שתי פגישות עבודה בחודש שבמהלכן אנחנו עושות בריינסטורמינג על רעיונות, בונות תוכנית עבודה ומפתחות את התוכן. בין לבין אנחנו צוללות למלאכת הכתיבה והעריכה, בה אני לוקחת חלק בהתאמה אישית עבורך.

לפעמים, את כותבת ושולחת אליי להכוונה, לדיוק ולעריכה. לפעמים אני זו שכותבת, ולך נותר רק לדבר את הקול שלך כדי שאוכל ללכוד את המילים בצורה האותנטית ביותר.

עבור כל אחת, אני מגבשת את שיטת העבודה המתאימה לה אל מול המחברת, הרעיונות והמילים דרך שיחה, תרגילים, הנחיות וכלי כתיבה שונים שאני יכולה להציע.

ליווי חודש בחודשו: הכולל שתי פגישות עבודה, ליווי בכל כתיבת התוכן הדרוש, עריכה וליטוש לפי הצורך בעלות של 1450 שקלים.
חבילת שלושה חודשים של "יד ביד": בעלות כוללת של 3900 שקלים לשלושה חודשים. 

אחד הפחדים הגדולים ביותר שליוו אותי שנים ארוכות היה לכתוב. בזמן קצר יחסית יצרת אצלי שינוי מהותי בגישה. עודדת, נתת אמון ובעיקר הראית לי שאני יכולה ואפילו טובה בכתיבה. עם יכולת מיוחדת של דיוק ראית את המחסומים, הסבת את תשומת הלב שלי לפרטים ונתת את המענה לחוסרים שבי. הפידבקים על כתיבתי מדהימים. יש לי אמון בעצמי שהכתיבה שלי תעביר את רגשותיי, תשקף את אופיי ותעביר את הקורא בדיוק מה שאני רוצה. תודה לך, פתחת לי עולם חדש.

מירב אופיר

מאמנת ומעצבת פנים

לאורך שנים האמנתי שאני לא יודעת לכתוב, ונמנעתי מכתיבה כמה שרק אפשר. המסר מנועה היה ברור – תקשיבי למה שיש לך בבטן, תהיי כנה, תכתבי  מהלב, באופן אישי ואין שום צורך לצעוק – פשוט!! ואז קורה איזה קסם. המילים יוצאות ומתחברות לטקסט, לפוסט ואפילו מאמר. נועה הצליחה בדרך נעימה ללא ביקורתיות ושיפוטיות לחדד עבורי כלים לכתיבה. המפגש בסביבה תומכת, מאפשר פתיחות וקבלה ונותן למילים מקום לצאת…לכן אני ממליצה לכן בחום, לא לוותר ולהתחיל לכתוב – עם נועה, כמובן!

שרון רותם

קו סטודיו לעיצוב

תמיד מתחילות בשיחת הכרות. כתבי לי ונקבע זמן להכיר.