קבוצות וסדנאות כתיבה

קבוצות הכתיבה מיועדות למי שמחפשת מסגרת קבוצתית ארוכת טווח (10-12 מפגשי כתיבה) לחקירה והתבוננות אישית דרך הכתיבה, על חייך או על נושאים ספציפיים. סדנאות הכתיבה מציעות מסגרת קצרה יותר, לרוב בין מפגש אחד לשלושה מפגשים והזדמנות לקחת פסק זמן ומרחב לכתיבה. 

כתיבה ככלי להתבוננות וצמיחה - 3 מפגשי כתיבה

סדנת כתיבה המפגישה בין כתיבה אינטואיטיבית וכתיבה משקפת ובוחנת. במהלך שלושה מפגשים אנחנו מתייחסות לעבר, להווה ולעתיד שלנו ולרגעים שונים שעליהם אנחנו מתבוננות מפרספקטיבה של כאן ועכשיו. אנחנו מתנסות בתרגילי כתיבה שונים ובוחנות כלים מעולמות הכתיבה שמסייעים לנו להתבונן, לשקף וללמוד מהחוויות שלנו. 

הסדנאות הקרובות: 

קבוצת בוקר: 3 מפגשים בימי ראשון, בשעה 9:30, החל מה-7.3.21. 

קבוצת ערב: 3 מפגשים בימי שלישי, בשעה 20:00, החל מה-10.3.20. 

זה הסיפור שלך - קבוצת כתיבה להתבוננות בסיפור האישי

בפברואר 2021 תיפתח קבוצת כתיבה שכולה מוקדשת להתבוננות ומחקר הסיפור האישי של כל אחת מהמשתתפות. לא משנה בת כמה את, או מה עברת או לא עברת בחייך, התבוננות ברגעים החשובים, הנשכחים, המטושטשים והבהירים בחייך, דרך פרספקטיבה חדשה ודרך התנסויות שונות בכתיבה, מסייעת לך לפרום קשרים ולסגור מעגלים, כדי להמשיך הלאה ולהתפתח.

ב-10 מפגשים מרגשים וחווייתיים, תוכלי להתבונן ולשקף לעצמך, דרך רגעים בחייך, את הדרך שעשית, את דפוסי ההתנהגות והאמונות שהשתרשו בך, את החלומות שעוד בוערים שנים ואת הבסיס החזק והאיתן שעליו את עומדת – בזכות הדרך שעשית עד לנקודה הזו. 

במסגרת מפגשי הקבוצה אני משלבת כלים מעולמות הכתיבה הרפלקטיבית, האינטואיטיבית והיצירתית, תרגילים המשלבים מדיטציה וכתיבה וסוגות כתיבה כמו שירה, מכתב ויומן. 

הקבוצה הבאה תיפתח ב-1.2.21, בשעות הערב, ולאורך 10 מפגשי אונליין. 

מועדון הכתיבה - תוכנית שנתית (דלתות המועדון יפתחו שוב בקיץ 2021)

מועדון הכתיבה פועל כבר שלוש שנים. זהו מרחב מרגש, יצירתי ומלא בהשראה בו מתכנסות יחד, בהנחייתי, נשים בכל גיל ומכל תחום המבקשות להכניס את הכתיבה לחייהן ככלי לשיקוף, התבוננות, ריפוי והתקדמות. במהלך מפגשי המועדון, המתקיימים פעמיים בחודש, אנחנו כותבות יחד, מתנסות בכלי כתיבה שונים ומתחברות לדרך שבה מילים מאפשרות לנו להבין, ללמוד, לחקור ולהתקדם. 

המועדון שימש בעבר ועדיין משמש מקפצה לפרויקטים יצירתיים. נשות המועדון פרסמו בלוגים וספרים, יצרו סרטונים ותיעוד אישי ובעיקר, כותבות את עולמן ומשתפות את הידע, הניסיון והתובנות החשובות כל כך – ובעלות הערך – שחשוב שיעבירו הלאה. 

כל חודש בשנה מוקדש לנושא אחר סביבו אנחנו כותבות ומדי חודש מתקיימת גם שיחה אישית להכוונה אינדיבידואלית.