מתחילות לכתוב

לכתוב שיווקי, לכתוב אישי, לכתוב לקהל שלך –

ולהגיע לתוצאות נפלאות!

אפשר (וצריך) ללמוד לכתוב!

"אני לא יודעת לכתוב", "אני יודעת שצריך, אבל אני פשוט לא מצליחה להגיע לזה", "כשאני שומעת את צמד המילים "כתיבה שיווקית" אני פשוט נבהלת".

אלו רק חלק מהתגובות שאני מקבלת כשאני מספרת מה בדיוק אני עושה.

בעיניי, לדעת לכתוב כדי לשווק את העסק שלך זו מיומנות שאפשר לרכוש. יותר מכך – חובה לרכוש.

את יודעת הכי טוב מה הסיפור של העסק שלך, את מכירה את הקהל שלך הכי מקרוב וברגע שתפעילי את שריר הכתיבה ותכתבי יותר, תגיעי אליו הכי אמיתית, הכי נקייה, הכי מחוברת.

לכתוב, לשווק, לייצר הכנסות

את הקורס הזה יצרתי כדי לעזור לך לאמן את השריר, שריר הכתיבה.

הקורס בנוי מחמישה שיעורים ממוקדים שעוסקים בחמש שאלות בוערות – כאלו שכל כותבת בתחילת הדרך מתמודדת איתן: למה ואיפה אני כותבת, למי אני כותבת, מה אני כותבת, איך אני כותבת ואיך אני מתמידה בכתיבה.

את הקורס ביססתי על סדנאות הכתיבה שלי, בהן אני מארחת עצמאיות ובעלות עסקים מתחומים שונים, שמגיעות כדי ללמוד איך לכתוב את התוכן שלהן בעצמן.

הקורס מיועד למי שרוצה לכתוב בעצמה את התכנים שלה, ללמוד טכניקות כתיבה יעילות שעוזרות להגיע לקהל, לשווק בהצלחה ולייצר הכנסות לעסק. 

הצצה קטנה למה שמחכה לך בקורס

מחסמי הכתיבה, דרך רעיונות ועד למבנה של טקסט ברשתות ובאתר

חמשת השיעורים בקורס נוגעים בכל השאלות הבוערות שמעסיקות בעלות עסקים שכותבות תכנים.

מטכניקות ליצירת מסרים אפקטיביים, דרך מבנה נכון של טקסט, מציאת הטון והשפה ועד לחוקים הכתובים והלא כתובים של כל פלטפורמה שיווקית – מהפייסבוק ועד לבלוג.

בנוסף, אנחנו נוגעות בחסמים שמונעים מרבות מאיתנו לכתוב על העסק – מהפחד מביקורת דרך המנטרה "אין לי על מה לכתוב" ועד לחשש מחשיפה אישית ומטפלות בהם תוך כדי הקורס.

בחרתי לבנות את הקורס בצורה פרקטית ככל האפשר ולשלב בו משימות לעבודה עצמאית שיעזרו להטמיע את המסרים ולהתחיל לכתוב יותר.

קורס שמאפשר לך ללמוד לכתוב - ולייצר תוכן אפקטיבי בעצמך

את יכולה להעסיק כותבת תוכן, אבל ככזו אני יודעת שהסיפור האותנטי, הכן והמעניין באמת נמצא תמיד אצלך.

במחיר נגיש במיוחד, עם שיעורים שפתוחים עבורך ללא הגבלה וליווי במייל – את מקבלת את הבסיס המושלם לכתיבה לעסק – כתיבה שהיא לגמרי שלך. 

כמה זה עולה?

350 שקלים

פירוט השיעורים בקורס:

השיעור עוסק בשתי שאלות חשובות – למה לכתוב ואיפה לכתוב. במסגרת השיעור נטפל בחסמים עיקריים שמונעים מאיתנו לכתוב. בנוסף, נסקור יחד את כל הפלטפורמות השיווקיות ונדבר על האופי המיוחד של כל אחת ואחת מהן, בהקשר לכתיבה השיווקית.

עוד לפני שאנחנו מתחילות להקליד רעיונות, מילים ומסרים, חשוב שנבין למי בכלל אנחנו אמורות לכתוב. השיעור יעסוק בקהל היעד – איך להבין לעומק הדברים כיצד להגיע אליו, מה מעניין אותו ומי בעצם עומד מולנו וקורא את המסרים שלנו. נלמד איך להיות בקשר ישיר עם הקהל, להקשיב לו ולקבל ממנו שפע של רעיונות לכתיבה.

השיעור יטפל בסוגיה הכל כך מוכרת של "אין לי מה לכתוב". איך להכניס השראה לעשייה וללקט רעיונות, איך לתעד נכון את הרעיונות שלנו כך שנוכל להשתמש בהם לאורך זמן, מה האסטרטגייה מאחורי בחירת נושא לכתיבה ואיך לגעת בדיוק בנושאים שמחברים אותנו לקהל שלנו, יוצרים קשר וגורמים לו לרצות לדעת עוד.

בשיעור הרביעי אנחנו צוללות אל תוך העמוד הלבן, לוקחות את העט ומתחילות לכתוב. נדבר על וגי תכנים ואיך כותבים אותם, מהו המבנה הנכון של טקסט, אילו סוגי סיפורים יעזרו לנו להעשיר את העסק ולדבר עליו בצורה קצת אחרת, איך להתנקות מקלישאות ולפתח את השפה והטון שנאמנים אלינו ואל העשייה שלנו ואיך למצוא את הקול האישי, שהיום מייצר את החיבור הכי חזק לקהל הקוראים.

בשיעור החמישי ניקח את כל מה שלמדנו ונכניס את הטכניקות, הנושאים, הרעיונות והסיפורים אל שגרת העסק. מה צריך לעשות לפני שאנחנו לוחצות על כפתור ה"פרסם", מה כדאי לבדוק לפני שאנחנו שולחות את הטקסט אל אוויר העולם ואיך לתכנן את שגרת הכתיבה כדי שלא נפסיק לכתוב, גם כשאין זמן, אין כוח ואין השראה.

מי אני?

אני נועה סטרלינג, אני כותבת, עורכת, מלמדת ומייעצת לנשים עצמאיות בכל הקשור לתוכן השיווקי והאישי המפרסם את העסק. אני גרה ברמת הגולן עם בן זוגי, שתי בנות מתוקות ונוף שמעניק השראה מדי יום.

למרות שאני רק בת 38 וקצת, צברתי ניסיון של 20 שנה בכתיבה מכל הסוגים. עסקתי בכתיבה לאינטרנט ולעיתונות במסגרת עבודתי כעורכת וכותבת בnrg מעריב, ניהלתי את מערך התוכן של שנקר ובשש השנים האחרונות אני מנהלת עסק קטן של מילים, במסגרתו ליוויתי מאות עסקים.

כתיבה עבורי היא דרך חיים, אך אני מבינה היטב את החששות, החסמים והשאלות הפתוחות שיוצר צמד המילים "כתיבה שיווקית".

אני מאמינה שלכל אחת מאיתנו יש סיפור מרתק שהוביל אותה למקום שבו היא נמצאת היום.

את התובנות, הסיפורים הקטנים, הלקחים והשינויים שאנחנו אוספות בכל תחנות העסק שלנו, אנחנו יכולות להעביר הלאה אל הקוראים ובכך לחבר אותם אל העשייה שלנו ולשמור אותם קרוב.

סדנת כתיבה נועה סטרלינג

אני מזמינה אותך לקחת צעד קדימה, לכתוב יותר ולפרסם יותר, להתחבר אל הקהל שלך ולהגיע לתוצאות נפלאות – דרך המילים.

ואני כאן לכל שאלה, התייעצות והכוונה.