אחת על אחת - ליווי אישי

אימון תהליכים יצירתיים

תהליך יצירה הוא תהליך מרגש וסוחף, אבל הוא אחד התהליכים הבודדים ביותר שיש. קולות שלנו ושל אחרים, פחדים, חששות וציפיות גבוהות מערערים ומפריעים לתהליך. אלו התמודדויות שדורשות תמיכה רגישה וקשובה. להרגיש לא לבד.

תהליך יצירתי מתחיל ברעיון ומסתיים בתוצר. ספר, סדנה, הרצאה, כתיבת סיפור החיים שלך, פיתוח גישה מקצועית, קורס, אתר חדש, בלוג משלך או תערוכת אמנות.

אימון תהליכי יצירה כפי שאני מציעה לך, פועל בשני מישורים:

המישור הפרקטי שבו אנחנו הולכות צעד אחר צעד לעבר המטרה הגדולה, דרך מטרות וצעדים קטנים. אני מסייעת לך לאורך הדרך, לבנות תוכנית פעולה, להגדיר מה צריך לעשות, לעבור בין שלבי היצירה בתחושה שאת לא לבד שם.

המישור הרגשי שבו אנחנו מתייחסות לכל הדברים שצצים במהלך התהליך היצירתי – מבניית השגרה הנכונה שבה אפשר ליצור משהו חדש ועד לחששות, לפחדים ולכל הקולות שצצים בדרך ומספרים לנו סיפור שצריך להתבונן עליו כדי לעבור לשלב הבא.

ליווי אישי בהתבוננות על הסיפור האישי שלך - ככלי ליצירת שינוי

כשאת מתבוננת על הסיפור האישי שלך ומעיזה לחקור זכרונות, רגעים, מפגשים, שיחות וסיטואציות ששינו את עולמך, את מבינה. את מבינה את דפוסי ההתנהגות שלך, את המשיכה שלך לתחום מסוים, את מזהה סימנים לייעוד או מטרה חדשה. את רוקמת חלומות הרבה יותר קשובים אליך. בעיקר, את מבינה בדיוק במה את צריכה להתבונן, לגעת ולטפל. מכאן, אפשר ליצור תנועה חדשה ושינוי. 

בתהליך ליווי המתפרש על פני 8 מפגשים אנחנו מתמקדות בך – בפאזל שהוא החיים שלך. אנחנו מתבוננות דרך הכתיבה בסיפורים, במעצורים ומהמורות, בחלומות ובמטרות שלך וקושרות ביחד בין כל חלקי הסיפור. אם נרגיש צורך, נוכל להמשיך יחד לפגישות נוספות. 

הליווי נערך באמצעות תוכנת ZOOM וכולל גם משימות כתיבה בבית בין לבין הפגישות. תמיד נתחיל בפגישת הכרות. 

סדנה אישית לכתיבה או פיתוח רעיון יצירתי - מותאמת אליך

סדנת הכתיבה האישית ממוקדת במטרה ספציפית שלך – מייעוץ ליצירת הרגלי כתיבה ועד סיעור מוחין של רעיונות לפרויקט חדש או יצירה. מהנחייה לכתיבת הסיפור האישי ועד להתמודדות עם חסם כתיבה מסוים. 

בסדנה אני משלבת כלים מעולמות האימון היצירתי, הכתיבה האינטואיטיבית, המשקפת, היצירתית והשיווקית, מיינדפולנס, התמקדות, תרגילי כתיבה, טכניקות אימוניות ובעיקר הקשבה לצרכים שלך. כדי שתכתבי או תצרי משהו חדש משלך.  

הסדנה האישית נפרשת על פני שעתיים ולפניה אנחנו קובעות שיחת הכרות והכוונה. 

למידה עצמאית בליווי אישי

המרחב לכתיבה הוא מקום המרכז קורסים, הדרכות, מאמרים וכלי כתיבה רבים שיצרתי עם השנים ומכוונים ללמידה עצמאית.

כל הקורסים נוגעים בטכניקות לכתיבה ולהתפתחות אישית ומקצועית דרך המילים.

הקורסים עוסקים בנושאים שונים, מכתיבה אינטואיטיבית דרך כתיבה לרשתות החברתיות, לאתר או לבלוג ועד ליצירת שגרת כתיבה קבועה וכתיבה אישית המשלבת מדיטציה.

הקורסים מלווים בתרגילי כתיבה תוך כדי תנועה ובתמיכה אישית שלי, מקריאת טקסטים ועד מענה לשאלות ופיצוח אתגרים תוך כדי תנועה. כל הקורסים מלווים בליווי אישי שלי דרך המייל, בכל שלב בלמידה.